Zde si můžete stáhnout jednoduchý manuál, který vám poradí, jak plně využívat všech možností webových stránek projektu.

Manuál ke stáhnutí

Objevuj.eu domů - Databáze výukových materiálů

Učitelé - Databáze výukových materiálů

V rámci projektu bude vytvořeno několik druhů výukových materiálů, které si kladou za cíl usnadnit vám přípravu na výuku, inspirovat vás i vaše žáky a pomoci jim v objevování tajemství, které je obklopují.

Celkem bude zpracováno 30 témat z 10 okruhů, jejichž seznam si můžete prohlédnout zde. Ke každému z témat máte k dispozici metodiku do výuky a pracovní listy pro žáky. Dále můžete využít interaktivní a motivační elearningovou lekci a názornou online animaci či hru. Poslední součástí celku je video, které žákům netradičně představí současnou vědu a vědce.

Každý okruh je přehledně členěn v samostatném rozcestníku, ve kterém si můžete jednoduše vybrat ten z materiálů, který se vám hodí do výuky. 

Všechny materiály k tématu obecná biologie jsou volně k dispozici zde. Pro přístup k ostatním tématům je zapotřebí jednoduchá registrace, která je rychlá a je samozřejmě zdarma.

Po registraci máte rovněž možnost využívat dalších možností systému – např. zadávání úkolů registrovaným žákům a odevzdávání řešení badatelských her.

viry.png

Ukázkové materiály

Registrace pro přístup ke všem materiálům

Inspiromat

Použité materiály